| kristina94 a întrebat:

cum ar trebui sa se comporte, sa se imbrace o fata, ca sa fie draguta?

Răspuns Câştigător
| parishiltonbia a răspuns:

O fata draguta, cum spui tu, este apreciata de toti din jurul ei pentru finetea de care da dovada, inteligenta, modestia, afectiunea, altruismul dar si caracterul impecabil. De obicei o fata arata bine in fuste si rochii colorate(daca are corpul necesar, dar imbracamintea in tendinte nu e cel mai important criteriu al unei fete ''dragute''

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Comportamnet:
-cu fite(dar nu prea multe)
-tupeu
-sa vb cu toti
Imbracaminte:
-pantaloni cu talie joasa
-adidasi
-blugi cat mai cool
Etc.
Pa, pa.

| Larisa a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te comporti natural,sa fi tu insati,cat despre imbracat,eu cred ca atata timp cat nu ti cu orice pret sa iesi in evidenta, cu bliz-blizuri, plastic si zorzoane esti absolut ok

| VORTEX a răspuns:

Buna,parerea mea este ca o fata daca este draguta, este draguta cu sau fara haine asortate si etc, trebuie sa fii u insati si sa te imbraci cu ce iti place. sper ca te-am ajutat bafta.

| emiliman a răspuns:

Comporta-te natural

| Kev16 a răspuns:

Sa fie ea insusi...sa nu fie vulgara,sau gen emokid(aici ma refer sa porti briceagu-n buzunar si sa fi toata taiata).Cat despre imbracat,sa se imbrace cu ceea ce o prinde, in ce arata bine, in ce ii placewinking

| Windswept a răspuns:

Sa se comporte? Normal.adica sa fie ea insasi.Sa zambeasca.sa fie ingrijita, si comunicativa.Sa se imbrace.pai sa aiba gusturi la haine depinde de ocazie.

| Emma_3399 a răspuns:

Daca as incepe cu,,frumusetzea vine din interior,,in cazul tau sa fii draguta tot de acolo vine nu cred ca te-ar ajuta desi e important sa te simti draguta ca sa poti fi si in fata altora! Apreciez si consider ca fata draguta este aceea care se imbraca sexxy dar in acelasi timp decent(asta atrage foarte mult si privirile baietzilor care prefera sa descopere ei partea,,cea mai buna,, decat sa le fie oferit totul, pe tava,) sa aiba un machiaj natural un par sanatos (cred ca este un foarte bun accesoriu pentru o fata, il poti prinde in 100 de feluri, sunt de acord si cu vopsitul lui) si foarte atenta la detalii(unghii, parfum etc).Pe langa acestea trebuie sa aiba un comportament de lady si un vocabular atent.Ps:nu o sa fii niciodata o fata draguta daca o sa injuri si etc. funditabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum se simte ea bine, altfel se vede de la distanta ca nu le carcaterizeaza si nu li se potriveste ceva.