| anonim_4396 a întrebat:

Pentru băieții de +25 ani virgini, cum rezistați?
Am 25, sunt virgin, nu am sărutat niciodată o fată, nu am îmbrățișat niciodată o fată și nici nu am ținut vreuna de mână, toate m-au văzut drept neatractiv. Nu arăt prea bine, arăt ca un copil de 16 ani, chelesc, am ceva probleme psihice (anxietate generalizată si depresie), sunt destul de sărac (câștig 2200 net), nu am mașină și nici carnet. În școală am fost mereu bullied si catalogat drept ratat. Simt că o iau RAZNA.

Fără sfaturi gen mergi la cu*ve. Nu m-aș culca cu asemenea WC-uri publice și pe bani pe deasupra, eventual mai primesc cadou si o BTS.

73 răspunsuri:
| Dark7Soul a răspuns:

We lasă femeile că ai timp de ele. Nu vezi că majoritatea te joacă cum vor ele? Îs materialiste, le place doar aspectul fizic, să fii cu mușchi, să ai bani, etc. Dar moralul nu știu să-l aprecieze. Mai bine aștepți ca una să te caute, dar să fie atrasă de tine cu adevărat, să fie iubire reciprocă, decât să-ți pară rău pe urmă că ai fost părăsit.

| InYourPants a răspuns:

Nu o sa gasesti sfaturi bune aici unde avem numai din astia ca tine.

| Dark7Soul a răspuns (pentru InYourPants):

Dar ce au ăștia ca mine man? Nu sunt tot oameni sau cum. Ăsta e un site liber, fiecare poate să-și exprime propria opinie/părere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai gandit poate iti plac baietii?

| Catrice a răspuns:

Nașpa.

| Dark7Soul a răspuns (pentru InYourPants):

Ce că am zis că femeile îs atrase majoritatea de aspectul fizic? E adevărată chestia asta. Umblă numai cu golani omule și băieții ăia mai cuminți îs dați deoparte ca pe-o cârpă.

| Dark7Soul a răspuns (pentru InYourPants):

Lasă băietu în pace, poate are ghinion la muieri.

| InYourPants a răspuns (pentru Dark7Soul):

Nu poti primi sfaturi despre viata sexuala de la virgini ca Drimero

| Contulesters a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai gândit mult înainte să debitezi asta?

| InYourPants a răspuns (pentru Dark7Soul):

Si barbatii nu sunt atrasi de aspect fizic? rolling on the floor Cuminte si tantalau sunt 2 lucruri diferite pe care voi le confundati mereu.

| Contulesters a răspuns (pentru Dark7Soul):

Am remarcat și eu asta, din păcate. Dacă ești neatractiv ca mine și sărac ai o laie șanse.

| Dark7Soul a răspuns (pentru InYourPants):

Ba da, dar bărbatul când e într-o relație pune mai mult suflet. Poți fi și sărac și neatractiv, la un moment dat, tot o să te caute cineva și o să-i placă de tine așa cum ești tu: cu bune și cu rele.

| Adolf8 a răspuns:

Eu am avut o singură iubită. Și eu sunt la fel virgin. Am 24. Însă am decis că nu vreau iubită. Sincer așa mă simt liber, sunt fericit când pot respinge o fată. Posibil din anumite motive am ales așa. Însă pentru problema ta. Îți zic sincer nu fi necăjit. Oricine poate să aibă un partener de viață. Contează să ai diferite activități. Dacă vrei o iubită vei avea. Contează să fi zâmbăreț, respectuos, amabil și într-o zi cineva te va zări. La femei le plac ca bărbați să fie caritabili. Donează capace sau strânge, fă orice în binele lumi și Dumnezeu îți va dărui tot ce îți dorești!

| InYourPants a răspuns (pentru Dark7Soul):

''bărbatul când e într-o relație pune mai mult suflet.''
Fiecare relatie e diferita, nu poti sa spui asa ceva mai ales cand se stie ca barbatul te-ar trada oricand pentru o bucatica de piszda.

| Contulesters a răspuns (pentru Dark7Soul):

Da, sigur te caută laughing Nu trăim în basme, dacă ești urât și sărac, nu ai nicio șansă.

| Drimmero a răspuns (pentru Dark7Soul):

Ca de obicei Pants asta bate campii, la ce comentarii da iti dai seama instant ca nu e prea iesita in lume, vrea ea sa para altceva dar o dau de gol unele detalii cum ar fi relatiile, e prea frustrata pe barbati si din pacate va induce in eroare.

| Drimmero a răspuns:

Daca contul nu era facut la bascalie poate ma chinuiam sa-ti dau un sfat serios dar urmareste exact aspectele care trebuie, se pare ca ati invatat foarte bine lectia pentru trafic : D

| InYourPants a răspuns:

Drimmero de florentina ti-a trecut?

Nu sunt prea iesit in lume?
Spui tu cu 24.796 răspunsuri date?
Viata ta e TPU
Drimmero cand o sa fii in stare sa tai o ceapa sa dai cu matura fara sa te simti ranit in orgoliu de barbat de carton vorbim despre frustrari rolling on the floor

| Drimmero a răspuns:

@InYourPants

Vorbesti prostii, cand am zis eu ca nu dau cu matura si nu ma hranesc facandu-mi cate ceva de mancare?

Viata mea e TPU? daca n-as mai intra aici toate conturile care imi sunt fani si-ar zgaria gatul, fara mine aici n-ati avea 'insufletire', ati fi anosti, deja sunteti dar daca as pleca ar fi si mai si.

| InYourPants a răspuns:

Daca nu ai mai intra n-ar mai avea lumea de ce sa rada, nu pleca

| Drimmero a răspuns:

@InYourPants

Tu ai probleme grave, du-te urgent si rezolva-le. Ai nevoie de ajutor? vrei sa te ajut?

| Mayhem666 a răspuns:

Daca stai pe TPU si iti plangi de mila, nici ca o sa ti se schimbe situatia in vreun fel.

| Contulesters a răspuns (pentru Mayhem666):

Știu că nu mai am nicio șansă, sunt prea ratat pentru o fată, de aceea nici nu m-a plăcut vreuna vreodată. Vreau doar să îmi accept statutul și să nu mai îmi pese așa tare.

| Contulesters a răspuns (pentru InYourPants):

Fără chat la întrebarea mea, vă rog. Mulțumesc.

| FOG92 a răspuns (pentru Contulesters):

Si acceptati-l, nu trebuie sa te destainui pe TPU frate, ca nu te ajuta nimeni cu nimic legat de problema asta pana la urma, eu as zice mai degraba sa nu ti-l dezvalui si in lumea reala ca e si mai de rahat stii ce zic ...aici doar iti descarci frustrarile si probleme prin intrebari e foarte simplu

| FOG92 a răspuns:

Esti bine daca inca totusi JASMINA nu a aparut la intrebarea ta cu sfaturi de redpill laughing) mai ai sanse sa te dezvirginezi si sa iti gasesti una

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Recomand sa citesti niste carti bune, in special fantasy si sa te uiti la animeuri! O sa-ti faca suferinta mai suportabila!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Contulesters):

Dupa ce ca incerc sa te ajut mai esti si arogant. Da, am gandit foarte mult. Daca pana la 25 n ai atins o femeie ever, se pune problema asta. Oricine s-ar gandi la asta. Nu e normal, dragule. Accepta ca ai o problema si incearca sa o rezolvi pas cu pas. Lasa arogantele. Am terminat-o cu tine, sa mai astepti tu ajutor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce drept vorbești astfel despre o persoană despre care nu știi mai nimic, nici măcar cum a ajuns într-o astfel de ipostază?

Învață să iubești oamenii, dezintersat. Abia atunci iubirea ți se va întoarce ca un bumerang.