| RAY a întrebat:

Pentru baietii
voi nu credeti ca e foarte greu sa multumesti o fata?
daca glumesti cu ele se supara, daca nu vorbesti esti plictisitor, daca vorbesti prea mult esti obsedat sexual

Răspuns Câştigător
| ionut332 a răspuns:

Depinde de ce discuti laughing)) depinde si de fata....is fete care se multumesc cu simpu fapt ca stai cu ele sau cele care vor sa profite laughing) depinde.

31 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Lola203):

Banii nu sunt totul in viata, totul conteaza in viata, de cateva zile am trecut la teoria selectari, sa devin mai diverstificat, sa fiu mai open mind sa spun asa