| keytleen a întrebat:

Pentru beieti: Ce simtiti ca o faceti cu o virgina sau una care nu mai este virgina? Care e diferenta?

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Diferenta este ca cea virgina este foarte incordata oricat te-ai stradui, e neplacut, o doare, si e nasol, in schimb cele nevirgine sunt mai relaxate si altfel te simti cu ele, de aceea eu evit cat posibil virginele.

| Bogdan1212 a răspuns:

Cele virgine le intra mai greu... cele care nu mai sunt mult mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele virgine sunt mai stramte.

| Demonull a răspuns:

Cu o virgina nu simti placere, pentru o virgina prima grija a ei este sa nu o doara.Cu o alta care deja stie cu ce „se mananca" e altfel nu e stresata si gandul este doar la satisfactie.

| unknøwn a răspuns:

Simplu.
Cu una care nu mai e virgină nu mă mai chinui aşa de mult la preludiu, s-o excit. Mă grăbesc mai mult.
Acum depinde de fată.

| varcolaccc a răspuns:

Gaurica mai mare la sparte si mai mica la virginutze

| BlitzLikeXd a răspuns:

Ce faci tu nu se observa dar ai pus pasiunewinking

| Alexu9696 a răspuns:

Nu e nici o diferenta, numai ca la virgina fata respectiva e speriata, ii curge sange si face figuri multe...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Alexu9696):

Faptul ca ai spus "nu e nicio diferenta" nu sunt de acord cu tine, dar pentru ultima fraza meriti funda.

| ElyNix23 a răspuns:

Fetele virgine sunt mai strâmte decât cele deja "găurite".

| vlad544 a răspuns:

A tata timp cat pui pasiune in ceea ce faci nu se observa happy

| GuRruTPU a răspuns:

Intra mai greu