| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ca foarte multe fete incep activitatea sexuala, devreme, aveti idee cat trebuie sa dureze o partida de sex?
- stiti ca o partida scurta de sex (el termina foarte repede ) va produce in timp neajunsuri gen frigiditate?, pentru ca nu va ajunge timpul sa ajungeti la orgasm?

1 răspuns:
| NPA a răspuns:

Nu exista un timp anume, fiecare cuplu are timpul lui, in care se simt bine ambii parteneri si ca sa fie ambii satisfacuti, trebuie sa gaseasca acel echilibru, si acest lucru doar prin comunicarehappy