| EdiShadow a întrebat:

Termin in 2-3 minute! :O

Am si eu o problema serioaca care ma macina foarte rau, pana acum 5-6 luni de zile cand am cunoscut persoana cu care sunt acum si prima persoana din viata mea pentru care am sentimente si simt ca o iubesc, am avut numai aventuri si sincer in timpul acestor aventuri care sunt destul de multe cu fete la fel de numeroase, nu am simtit absolut nimic si in majoritatea cazurilor nu ajungeam nici la orgasm(procentul de a ajunge la orgasm era de 10-20%) Deci practic eu in timpul actului sexual nu simteam absolut nimic, desii pe ele le auzeam tot timpul " Doamne, cat de bine era" - " Esti superb! "... si eu imi puneam semne de intrebare ce e asa superb?

Iar acum, cand am cunoscut o pe ea, viata mea sexuala s-a schimbat radical, mentionez din nou ca e prima persoana din vata mea care am sentimente pentru ea( Am 19 ani) si in acel moment cu ea, uit totul si am impresia ca totul pluteste in jurul meu. Simt fiecare particica si ma daruiesc cu totul.

La inceput tineam 9-10 minute, era excelent si ea se termina, dar si eu. ERA DIVIN! Dar acum cu cat o facem mai des cu atat termin mai repede, maxim2-3 minute... eu vreau ca femeia sa o fac sa-mi zambeasca si sa vad din nou zambetul ala si rasul ei dupa fiecare "partida", insa acum nu mai merge asa pentru ca nu ajung la finalul ei, doar 60% si nu-mi place asta!

Ce as putea sa fac sa ma tina mult mai mult? Am auzit de acele sprayuri care-ti face pielea putin mai nensensibila pe penis si nu simt aceeasi stare SAU ar trebui sa consultez un doctor si sa-mi spuna el? desii as vrea sa evit asta! Ce experiente stiti si cum le-ati rezolvat? Sprayuri sau geluri ceva?

PS: Mentionez ca ca si la al 3-lea numar am terminat in maxim 3-4 minute. Deci m-am terminat de 3 ori in maxim 15 minute! HELP?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Si cand te-ai trezit ai constatat ca vorba aceea : "asta noapte te-am visat si-am facut o harta-n pat. Doar imaturitatea poate fi de vina.

| OldSoul a răspuns:

Durex Performa e solutia!

| Mirke a răspuns:

Eu zic sa consultezi o doctorita, in cam 60% din cazuri o pisicoloaga. Dar 25%din cauza stresului ca ai fost virgin in aventuri si in 90% din ea nu s-a terminat nici acum cu rasul de tine, cred ca si ea vrea tot cu GELU din cate ai zis, s-a dat cu spray de molii

| Mirke a răspuns:

Ah si problema cu memoria e grava. Cazurile de amnezie la varsta ta sunt rare. Deci poate fi Alzheimer. Si ar trebui sa termini mai repede scoala ca nu iti mai da nimeni o diploma daca uiti sa scrii cuvantul spaga! Cred ca e vb de o tu moare. Nu e de glumit. Daca va unmultiti ne umpleti tara de prosti. Mai asteptati sa va vina memoria