| Lorelai a întrebat:

Pentru cei care ati fost in Cipru, as vrea sa stiu cate ceva despre tara, cum sunt oamenii, cum sunt zonele urbane cat si cele rurale din Cipru? Chiar si cum sunt femeile de acolo? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt acum in cipru si pot zice ca e bine aici, oamenii sunt f primitorisi respectuosi cu tine e o tara curata si multe alte beneficii pe care nu le ai oriunde. daca vrei sa stii mai multe intra pe,, florincfb,,

| Lexya_8812 a răspuns:

Eu sunt stabilita in Cipru, si este frumos dar depinde de oras, in Nicosia de exemplu [ care este capitala Ciprului ] nu este bine, ecolo sunt numai Romani betivi, boschetari etc

Dar in Paphos, Limasol, Larnaca, Coral Bei etc.
sunt oameni politicosi, curat pe strada, este chiar foarte frumos.
FOARTE diferit de Romania big grin