| loundy a întrebat:

Pentru cei ce nu au observat asta e categoria DRAGOSTE SI SEX! De ce se tot pun intrebari despre teme sau informatica sau mai stiu eu ce iar la sfarsit adaugati "scuzati categoria". Nu ar fi mai bine sa le postati la categoria potrivita ca sa nu mai avem ce scuza?

("scuzati categoria")

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| YourDailyApple a răspuns:

Pentru ca e cea mai vizitata dar din pacate nu si cea mai inteligenta laughing Majoritatea intrebarilor puse aici sunt incomplete, cu greseli de exprimare ca sa nu mai vorbim de gramatica happy.
O zi buna.

Răspuns utilizator avertizat