| anonim_4396 a întrebat:

HEI! Voi credeti in Mos Craciun? Scuzati-ma ca am gresit categoria.
Sa nu postati raspunsuri jicnitoare!

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

De ce sa nu cred? chiar daca am copiii mari, asta e frumusetea si spiritul sarbatorilor de iarna, si eu sunt destul de mare, si retraiesc mereu aceste clipe minunate si imi aduc aminte cu drag de copilarielove strucklove struck

| Tania a răspuns:

Cand eram mica credeam.El nu exista, dar exista in sufletul multor oameni, bucuria Craciunului.

Răspuns utilizator avertizat
| DiamondEyes a răspuns:

Nu.

| Bojthe a răspuns:

Eu cred in Mos Craciun! am sa o sustin tare clar si raspicat oriunde si oricand. Cred ca aduce cadouri copiilor mai mici.
am 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai cred de multi ani in Mos Craciun, de cand s-a dat tata de gol mai exact.Deci copii: Imi pare rau ca va dezamagesc, dar Mos Craciun nu exista! (nici Mos Nicolae, nici Zana Maseluta si nici Iepurasul de paste!)

| davidtm a răspuns:

Da,exista pentru copiii mici!

| teutzalove19 a răspuns:

Cand spui Mos Craciun trezesti in sufletul copiilor un anumit sentiment de bucurie.Se spune ca exista in Laponia. Aceasta traditie este de mult timp.Pana la o anumita varsta credem ca Mos

| teutzalove19 a răspuns:

Cand spui Mos Craciun trezesti in sufletul copiilor un anumit sentiment de bucurie.Se spune ca exista in Laponia. Aceasta traditie este de mult timp.Pana la o anumita varsta credem ca Mos Craciun vine la noi.Asta e si spiritul sarbatorii! Dar el nu vine la noi.Asta nu inseamna ca nu exista!

| radical a răspuns:

Nu o sa-ti spun ceva jignitor! eu sunt intre adica 50% cred si 50% nu cred.

| Andra_4026 a răspuns:

Hei! Eu nu mai cred de mult timp... si totusi trebuie sa le spui celor mici ca el exista pentru ca e frumos sa creada si sa se bucure de el. deci numai copiii mici mai cred