| Alexakos a întrebat:

(pentru fete) am 3 intrebari idioate(de plictiseala)
1. ce cauta fetele la baieti, ce vor, ce le plac (pustoaicele)?
2. de ce o gramada de pustoaice vor baieti cat mai mari, ex. 16 fata cu 20 baiatul?
3. de ce fetele cauta sa se masturbeze cand poate sa o faca mai repede cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

1. Deci la unu raspunsul ar cam fi sex. Sa nu generalizam acum, poate ca 1% dintre ei vor totusi o relatie bazata pe sentimente. Parerea mea e ca le place sa o faca pe desteptii(adica o fata mai mica cu 5-10ani ca ei este mai naiva si nu e asa de experimentata) si ca e mult mai interesant sa stii ca prietena ta nu a mai facut-o cu nimeni pana atunci si ca tu esti primul care umbla acolo jos. Bine, ca pot interveni si sentimentele mai apoi intr-o relatie de genul, dar la inceput eu sunt de parere ca baietii cauta DOAR sex.

2. La a doua, chiar ai nimerit diferenta de varsta dintre mine si prietenul meuhee hee(eu aproape 16, si el 20). Ce-mi place la el? Pe langa faptul ca arata mult mai bine ca un pusti de 15-16ani, e mai experimentat. Stie cum sa se poarte cu mine, cum sa ma excite si cum sa ma ia in general ca sa fie ca elhee hee(eu inca nu mi-am inceput viata sexuala cu el). Imi place sa-l mai aud cum imi povesteste ce facea el in anii de liceu(are mult mai multe de povestit, decat un pusti care nu are in amintiri decat scoala generala), are ce sa-mi ofere. Nu e pustiul care trebuie sa se roage de mamica sa-i dea 10lei s aiasa cu o fata la un suc, chiar daca (a nu se intelege gresit) nu stau cu el pentru bani. Mai imi place ca stie sa sarute foarte bine, stie cum sa evite certurile(poate ca din experientele trecute) si vrea o relatie serioasa. Adica la un pusti de 16 ani nu am asteptari sa vrea o relatie de durata, pe cand la el se gandeste la viitor(nu zic acum ca o sa ma marit cu el, dar totusi stiu ca nu o sa ne despartim dupa 2luni). Deci asta imi place mie cel putin.

3. Pentru ca ne e frica sa ne pierdem virginitatea. Tinem cu dintii de ea si adesea ajungem sa o dam exact aluia care nu merita chiar daca poate am avut relatii in care se merita mai mult. Unele fete se tem de durere, altele de o posibila sarcina sau de BTS. Dar oricum, stiu clar ca e mai sigur sa se masturbeze decat sa o faca cu un baiat.

Sper ca te-am lamurit.

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

1.Depinde de fată/Unele caută aventură/Altele vor dragoste
2. Un băiat mai mare este matur şi responsabil
3. Evitarea unei sarcini nedorite/Depinde de fată/Altele preferă să simtă trupul unui băiat
Şi întrebările tale nu sunt idioate
Fetele sunt foarte diferite/Prin intermediul a mai multe criterii de clasificare/Dar fiecare fată este diferită în felul ei/La fel ca voi, băieţii/Pentru că ne asimilăm unii cu, ceilalţi

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

@ely, Eu chiar nu stau pe interes cu prietenul meu. Nu e vorba nici de palmares, pentru ca oricum doar vreo trei prietene stiu de relatia mea cu el(deci nu e vorba ca ma laud ca sta el cu mine).
Protectie... Hmmm thinking sa zicem. dar fizic iubitul meu pare de maxim 17anihee hee deci nu se poate spune ca e o gorila, dcat despre masina prietenul meu nu are si oricum nu mi-ar influenta in vreun fel faptul ca are sau nu are masina.

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Am raspunsuri, pentru baieti, tot de plictiseala:
1. ce le place fetelor...hmm, grea intrebare, ce le place: sa fie amabili, culti, cu simtul umorului...adica diferiti
2.cazul pe care l-ai dat tu e nimica toata, sunt cazuri 12-17ani. Ca sa fie mai interesante si se lasa prostite de X.
3. de ce baietii cauta sa se masturbeze cand poate/pot, depinde de cata romana stii, sa o faca mai repede cu un baiat?

| Nimeni1996 a răspuns:

Desi sunt fata... tare raspunsul lui geogexrolling on the floorrolling on the floor)

| Geogex a răspuns:

Vai, ma faceti sa rad.Toate fetele pe care le aud ca stau cu aia de 20 de ani pentru ca :sunt mai maturi, au mai multe de povestit etc etc rolling on the floor)

SCUTIMI-MA!

Voi stati cu ei pentru :

1. Palmares. Esti mult mai respectata in grupul de prieteni daca ai vreun iubit mai mare.
2. Protectie. Te simti mult mai in siguranta cu o gorila de 20 de ani langa tine.
3. MASINA. Credeti-ma ca nici nu puteti intelege cat de mult va atrage un baiat cu masina, care iti oferna confortul de a te lua de acasa, si a te duce, si a avea un spatiu privat doar al vostru.

Voi fetele, jur ca sunteti cele mai pe interes fiinte care s-au inventat pana acum, si toate, absoulut toate sunteti la fel, mai ales cele frumoase.

Peace.