| Gojotza24 a întrebat:

Pentru fete
Ce mi-ati face daca ne imprietenim si o sa ne placem? FuNda cel mai adecvat raspuns

Răspuns Câştigător
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Pai ce ai vria sa facem...:-> Nebunii sun Stele laughing ( foreverуσυηg nu te lua de prietenul :X meu ca iti zbor creierii )

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Te-as trimite inapoi la gradinita.

| Vizitiul a răspuns:

Intotdeauna gandesti in compensatie?

| MyFirstLove a răspuns:

O sa ne placem

| MyFirstLove a răspuns:

Foreverуσυηg nu fi rea fiecare om e frumos in felul lui happy

| foreverуσυηg a răspuns:

Macar daca erai dragut. no talking

| roxycool a răspuns:

Nimic

| Infraverde a răspuns:

dar ce crezi tu ca iti fac eu daca ne imprietenim? ai parul lung si chip de domnisoara,vrei sa fi prietenule meu, hai mai nu fi rau, vrei?