| EusicutineegalNOI a întrebat:

Pentru fete dar pot raspunde si baietiihappy. Va deranjeaza cand prietenul/prietena voastra intoarce capul dupa alta/altul?

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Oricum un baiat care iubeste cu adevarat nu va face niciodata asta cel putin nu in prezenta persoanei iubite. Sa privesti e una, sa intorci capul dupa alta deja e deja lispsa de iubire plus nesimtire. " Stupiiiiiiiid!
Cu excepţia lui "jony", chiar nimeni nu gândeşte cu capul de-aici? E om şi ea, sunt om şi eu. Nu e normal să privim? De ce nu?!
Ce-i frumos şi ei îi place şi mie îmi place.
Mă uit doar nu fac sex cu ea! Mă uit!
Pffff!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

M-as supara ingrozitor, dar mi-ar trece intr-un final!
Numai ca, comportamentul lui m-ar afecta, eu nemaiavand incredere in mine! Eu asa cred!

Sa se uite dupa fufe oricand, dar nu cu mine de fata!

| Lorelai a răspuns:

Da e deranjant, ca fata pentru ca iti pui intreabarea ce are alta si eu nu am? Nu ma mai place? si multe alte intrebari. Oricum un baiat care iubeste cu adevarat nu va face niciodata asta cel putin nu in prezenta persoanei iubite. Sa privesti e una, sa intorci capul dupa alta deja e deja lispsa de iubire plus nesimtire.

| Sylx a răspuns:

Da, pe mine m-ar deranja iar ei i-as da dreptate sa ma critice daca as face face acest lucru. Fiind un cuplu, se presupune ca ai tot ce vrei langa tine, mai ai nevoie sa te uiti dupa cineva?

| jony a răspuns:

Normal ca nu.happy

| jony a răspuns:

Care e gelos pe o asemenea problema adio casnicie, va fi doar scandaluri si ce-a mai mare problema e ca gelozia nu se mai poate trata.Deci nu are rost sa fiti:gelosi/geloase pe semenea probleme normal ca de aia ai ochi sa privesti tot ce te inconjoara.Ciao!

| babygyrl a răspuns:

Da, dar daca arata mai bine decat mine as fi invidioasa dar as zice ca macar are la ce sa se uite, nu se uita dupa cai verzi pe pereti.

| ● Ďعw a răspuns:

Cam dahappy sti cum gandesc fetele "ce are aia si eu n-am" laughing dar asa sunt baieti...nai ce sa le faci. daca`s mai pampalai ai chee hee. dar dacaprietenul tau fake asa urmeazal si uhhee hee

| คเค๓เк a răspuns:

Da Logik!

| ame_3387 a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja insa daca i-ar zambi m-ar enerva happy

| dulcica1 a răspuns:

Urasc asa momente.
nu din invidie, ci din simplul motiv ca din timp ce prietenu iese cu mine. toata atentia trebuie acordata only for me. nu la unele care se dau tari.
In fine. am scapat de boala geloziei. din simplul motiv ca nu trebuie de suferit din dragoste.

| kristinutza a răspuns:

II fac o scena mareeeee de gelozie si pin ala urma o anin si pe ea putin : ))))

| anndellinna a răspuns:

Normal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca m-ar deranja
daca ar fi mai sexy ca mine, m-as uita si eu
cu invidie;]
fetelor nu le place asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca lucrul acesta deranjeaza intr-un fel sau altul pe orice persoana, chiar daca refuza sa recunoasca acest lucru spunand ca nu e gelos sau geloasa. Oricum persoanele care intorc capul dupa altcineva in timp ce sunt cu partenerul sau partenera, e o lipsa toatala de respect si nu stiu daca se merita sa suporti asa ceva.