| baby123 a întrebat:

Pentru mine e foarte important un sarut. Nu pot sa stau cu un baiat mai multe de 2-3 zile daca nu imi place cum saruta si din baietii cu care am stat eu decat unu singur imi place dar cu el e cam complicat sa am o relatie de durata. Se spune ca iti este dat sa iubesti o singura data in viata si cred ca pe el il iubesc. Nu stiu ce sa fac cu sarutul. Oare sunt eu de vina ca nu stiu sa sarut? Am citi pe net despre cum saruta fiecare zodie. Si baiatul pe care il iubesc e aceeasi zodie cu mine si cred ca de aia imi place cum saruta. Dar ce fac cu ceilalti? fundita si ceilalti vot :*

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca nu ii place pupal tuh cum vrei.

| xBadBoy007x a răspuns:

Mai eu du prin cate vad tu cam te iei dupa zodi ( e pura prostie penala ca sa zic asa nu are nimic deaface) si daca pentru tine conteaza mai mult un sarut decat sinceritatea si iubirea care tio porta partenerul tau! Imi cer scuze ca iti zic dar nu prea vad rostul sa iti mai faci yubytthinking Ps: Sfatul meu este sincer uitate dupa un baiat ce stie sa se poarte cu o fata si care o inveseleste in fiecare minut nu dupa orice pitiponc ( a pai ala saruta bine hai sa stau cu el, dar te poate insela la orice pas! )Decizia iti apartine vreau sa vad ce raspuns imi daiwinking Treceti si pe la mine am si eu nevoie de niste sfaturi:-s!

| lovevampire18 a răspuns:

Deci thu nu te lua dupa zodii ca este o porkarie uriasa si Incearca sa-i spui cum iti plk sa va sarutazi.

| ArianaDwen a răspuns:

Pai ori o fi vina ta ori o fi vina lui! Sau amandoi sarutati excelent si nu iti dai tu seama

| Gabrielaandrei98 a răspuns:

E greu si eu am crezut ca nu stiam si asa era pentru ca eram la inceput dar sa stii ca este fff important sa ii explici celui cu care esti ca nu va potriviti si din astea spune-i ce-ai pe suflet sa nu tii in tine pentru ca este gravwinking PA-pa