| paula_6464 a întrebat:

Peste o saptamana este ziua iubitului meu care implineste 20 de ani.Suntem de o luna impreuna. Ce cadou as putea sa ii fac? nu prea am idei...

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este doar o luna, cat de bine poti sa-l cunosti deja? Ar fi bine sa-i iei ceva ce stii ca o sa-i foloseasca, poate are un hobby, poate lucreaza ceva peste program si o unealta i-ar folosi. Alte lucruri ce ar merge ar fi: o carte din genul care-i place, un set de deodorant - ceva pe gustul lui. Ceva mai ieftin si mai folositor este de preferat in locul a ceva scump care sa nu-i foloseasca. thinking
Sper ca te-am ajutat.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Avand in vedere ca suntem si in perioada sarbatorilor de iarna, ii poti cumpara ceva simbolic si cu o cutie de bomboane in forma de inimioara (Milka, Heidi), mai ales ca nu sunteti nici de foarte mult timp impreuna. Atentia conteaza cel mai mult.

| NickiMinaj a răspuns:

Ia-i cartea lui Dr House, pardon Hugh Laurie... daca nu ii place, you should move on happy

| NickiMinaj a răspuns:

La 20 de ani prea ocupat sa mai citeasca? Pai ce e, Donald Trump?

| Maria_8455 a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda un tricou din cropp de exemplu pentru ca alea sunt chiar super. Sau i-ai ceva amuzant cum ar fi o caciulita cu mot gen cum are Paul de la Vodafone.
Succes la cumparaturi! Si la multi ani prietenului tau!

| Puyaxxx a răspuns:

Nu-i lua nimic ce relatie ii aia de o luna?laughing)

| felinadenoapte18 a răspuns:

Eu am un frate de 23 de ani si de ziua lui i-am luat un fular de la adidas negru si un pachet de parfunuri

| paula_6464 explică:

Puyaxxx, cum sa nu-i iau nimic daca e ziua lui?