| InDoiTrecemPesteToate a întrebat:

peste 1 saptamana este ziua iubitului meu(implineste 19 ani) si nu stiu ce cadou sa ii iau, ma puteti ajuta cu niste idei?! va multumesc :*

3 răspunsuri:
| Darrina a răspuns:

Ar fi frumos un videoclip facut din poze.De exemplu, fa poze cu tine cu o foaie in mana, sa scrie ceva pe ea, poti incepe cu ´ Buna iubitule, mai tii minte prima noastra inatlnire?" apoi sa vina prima voastra poza, apoi alta poza cu tine cu o foaie dar alt mesaj, incat la final sa iasa un mesaj frumos, cu multe poze cu voi, melodia voastra sau o melodie ce reprezinta un moment din relatia voastra pe fundal. Plus o poza in rama cu voi 2 si un accesoriu langa, un ceas, o bratara, un lant de argint ar fi perfect. happy

| Δna a răspuns:

Parfum. Bărbații adoră parfumurile :3. Sau dacă nu poți să faci o atmosferă romantică. De exemplu pui apă în cadă, adaugi spumă, pui lumânări parfumate pe lângă. petale de trandafir. o sticlă de vin, ceva. ( băieții/bărbații ador chestiile de genu și sunt sigură că o să îl uimești cu asta ).

| Adry15 a răspuns:

Pai poti alege ceva care sa reprezinte relatia voastra si inca ceva gen haine, un parfum, un ceas etc. De asemenea il poti duce in locul unde v-ati cunoscut sau alte chestii romantice.