| naya a întrebat:

Picatura placerii... poti ramane insarcinata din cauza ei? vreau raspunsuri sigure, nu pareri.multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur poti ramane insarcinata cu ea, contine spermatozoizi. Cunosc mai multe femei care au ramas asa insarcinate.

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da stiu sigur ca e posibil sa ramai insarcinata...contine spermatozoizi...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! Poti ramane Foaaarte insarcinata! Auzi, dar numai de sarcina te temi?! Esti cumva imuna la boli?! Stii ca sunt "cateva" de la care te poti stiiinge... mai incet, sau mai repede?! Sifilis, HIV >>> SIDA, HPV, etc... Stii ce fain e sa fii plina de bube, purulente, si sa te evite toti?! Daca faci sex fara prezervativ, cam asta te poate astepta! Mai bine citeste si afla despre Petting, igiena, Preventie, si aplica! Numai asa te vei putea bucura linistita de dragoste si sex!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Categoric, da.

| naya explică:

laughing mersi de sfaturi psiho, dar imi cunosc bine partenerul incat sa stiu ca nu ma aleg cu asa ceva, de boli zic. daca ar fi sa ma aleg cu o sarcina. oricum as pastra copilul, voi fi sprijinita.numai ca daca ar fi sa aleg momentul venirii lui pe lume.nu ar fi acum, ci mai tarziu.

| Skadred a răspuns:

100% Da, contine spermatozoizi doar ca in cantite mai mica decat sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti ramane contine spermatozoizi poti citi cu "cauta "aici pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca nu stiti nimic... oh go on