| anutza1991 a întrebat:

Poti ramane insarcinata din lichidul placerii pe care il elimina barbatul?

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, risc intre 5 zi 30%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se gaseste femeia.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Chiar foarte insarcinata! Si daca incerci cu degetul, cu acea picatura, si tot ai sanse serioase! Si mai poti ramane si virgina! daca mai esti!

Abh
| Abh a răspuns:

Doamne, cati ani ai? Pe tine te intereseaza in exclusivitate sexul( ti-am vazut si eu intrebarile). Problema e ca se pare ca nu te intereseaza sa te protejezi, ceea ce ma duce la gandul ca ai nevoie urgenta de ajutorul unui psiholog.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bineinteles.

| Arthur a răspuns:

Daca esti femeie, daca ajunge unde trebuie si cand trebuie DA. Succes!

| ShineMe a răspuns:

Deci tu esti cea mai amre distrusa de pe site. M-am uitat la posturile tale de pe site.Esti chiar praf.Scuze ca te jignesc dar asta e adevarul.Cum naibi sa pui aceeasi intrebare de 5 ori da cu alt context? De unde iti vin ideile astea? Tu nu ai ce face acasa? Esti varza domnisorica.Inceteaza cu intrebarile de genu"pot ramane insarcinata daca" sau chestii de genu exprimate altfel.Esti incredibila.Nu stiu dc eu cred ca esti un baiat care are chef de caterinca.Se poate afla din multe locuri nu numai pe TPU cand pui tu intrebari ridicole poti da un search pe www.google.ro in caz ca nu stiai.

| anad a răspuns:

Dupa 14 intrebari in care spui ca ai facut avort, ca folosesti anticonceptionale, intrebi de pastila de a doua zi si altele vii cu aceasta intrebare?(m-am uitat la intrebarile tale).

| i.love.me a răspuns:

Da deoarece contine spermatozoizi

Răspuns utilizator avertizat
| evoke a răspuns:

Da, poti
Contine spermatozoizi. Daca ajunge unde trebuie si cand trebuie... poti ramane

| Katherine † Pierce a răspuns:

Daca ati facut'o neprotejat, sunt sanse sa ramai insarcinata.Mai ales ca daca nu te protejezi mai bine, poti risca sa iei diferite boli destul de grave sau infectii straight face. Succes!happy

| Nic a răspuns:

Normal.Atata timp cat ati facut-o neprotejat sunt sanse sa ramai insarcinata chiar daca nu s-a simtit implinit pana la capat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? si copii vin cu barza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da logic... ca nu eu team pus sa faci neproteja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti ramane. Desi depinde de durata partidei si a barbatului.