| rusude a întrebat:

Plac foarte tare o fata si nu stiu cum sa-i spun asta. AJUTOR!

14 răspunsuri:
| AlPacino a răspuns:

Cu litere.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Sincer si deschis.

| neutrino a răspuns:

Ii spui tot la fel cum ne-ai spus si noua si in plus, o poti invita la un suc.

| stark47 a răspuns:

Incearca sa intri in discutie cu ea. orice fel de discutie. apoi poti duce tu conversatia spre punctul in care vrei.succes,insa nu mai fi asa de timonat.sinceritatea nu merge mereu, insa o poti incerca

| TizZu15 a răspuns:

Apropiete mai mult de ea poate si ei o sa-i placa de tine.Succes!

| неизвестныйй a răspuns:

O faci pur şi simplu.
Ai nevoie de curaj şi încredere, pe care încă nu le ai şi nici n-o să le ai prea curând până n-o să treci printr-o experienţă de genul.

| 9988 a răspuns:

Doamne spune-i exact ce simti : sentimentele pe care le ai fata de ea! Doar trebuie sa-ti faci curaj! Iti dau un sfat spune-i cand sunteti numai voi doi si NU pe facebook! Ii poti spune : Pur si simplu simt ceva special cand stau cu tine si te plac, iar dacai ai aceleasi sentimente ca si mine ai vrea sa fim impreuna? Hai ca te descurci tu! bafta!

| Antoonel a răspuns:

Fii sincer!

| Agalloch a răspuns:

Deja sunt sătulă de ăştia care nu ştiu să vorbească. Hai că doar n-o să râdă de tine dacă-i spui. Îi spui pur şi simplu. Sper să fie ultima dată când mai văd o întrebare de genu. Pe dracu laughing.

| ICHBalexnunu a răspuns:

Sincer si deschis si daca e mai usor pentru tine ar fi bina sa mai vi a cineva ca sa nu fie prea romantic din prima!

| Gajiu69xxx a răspuns:

Salut, cel mai bine, este sa nu astepti prea mult in ati exprima sentimentele fata de ea sau cel putin sa intrii in vorba cu ea pentru ai da de inteles pe parcurs ca o placi, deoarece daca ai sa tot eziti s-ar putea sa iti pierzi orice sansa deoarece amanarea nu e buna cu nimic si o stiu din proprie experienta.Nu ai de unde sa stii poate si ea te place sau daca nu, fa-o sa te placa.Si apropo, niciodata sa nu incerci sa ii spui ca o placi prin intermediul virtual(telefon, sms, facebook sau alte siteuri de socializare) prin acest intermediu virtual poti doar sa te agati cu niste discutii de ea ca sa ii starnesti oarecum interesul sau cel putin sa ii dai de inteles ca doresti ceva mai mult de ea, apoi cand o sa va vedeti in real life, renunta la emotii, fii tu insuti si nu oarde prea mult in caterinca si etc...o sa iti reuseasca happy

| fusion29 a răspuns:

Spune-i pur si simplu "Tu si eu" dar nu prea sever sever-dragut si ea o sa se gandeasca la asta
si daca spune da o sa stie ca langa ea are un biat sever dar dragut Funda?

| puff07 a răspuns:

Cel mai simplu e sa incepi cu facebook.ul laughing da.i cateva like.uri, baga.te in seama cu ea, apoi poti sa o inviti si la un suc ceva, si in final ii spui simplu asa cum ne, ai spus si noua :*

| dayya a răspuns:

Pur si simplu spune-i si atat sau pune un prieten deal tau in care ai incredere sa-i spuna ce e mare lucru doua cuvinte.