| eualexandra321 a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca-l plac?laughingTare mult vreau sa stiu si ce semne da daca maplace, e asa mai timid el de felul lui!

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si tine..Multe persoane mi-a spus sa nu mai fiu asa insistenta si asta iti transmit si eu tie. incearca si exprimati sentimentele prin comportatarea ta cu el. Daca tu il placi si ii arati asta prin comportamentul tau el sigur isi va da seama sau poate si-a dat dar nu vrea sa iti spuna sau poate nu te place...

Daca el te-ar place (si nu exclud asta) iti poti da seama cum vorbeste cu tine si cum vb cu alte persoane daca comunicati mult pe mess pe facebook daca iti lasa emoticoane sau daca te baga des in seama

Sunt multe semne numai sa iti dai seama de ele...
Sper ca te-am ajutat... Pupiciii kiss kiss
Funda? big grin

2 răspunsuri:
| passyon22 a răspuns:

Prima data sa dialogati cat mai mult, sa prinda drag de tine, apoi usor usor toate vin de la sine, cu siguranta va veti indragosti reciproc...Mai intai trebuie sa va cunoasteti. Dupa parerea mea lasa-l pe el sa faca primul pas, in cazul in care te place iti va arata sau spune.

| Un1kuL a răspuns:

Avem la dispozitie atata tehnologie si tu nu ai cum sa ii spui? poti alege intre yahoo, facebook, sms sau poti sa ii spui direct (e mai romantic asa, mai ales sa fie seara si sa mai si ninga day dreaming smug ) deci succeswinking