| anonim_4396 a întrebat:

Plac un baiat, dar nu am vorbit niciodata..Nici nu ma cunoaste..Cum as putea sa vorbesc cu el? Sa ii spun ce simt fara sa isi bata joc de mine?

6 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Unde l-ai intalnit? Am nevoie de mai multe detalii.

| ElenaSA a răspuns:

Ai putea sa vezi ce grup de prieteni are, sa-l cunosti mai bine pentru a vedea daca simti ceva cu adevarat pentru el.Incearca sa te integrezi in grupul de prieteni, faci cunostinta, vorbiti. Si vezi cum se poarta cu tine, cum reactioneaza.

| Setorrs a răspuns:

Mai asteapta daca ai sub 18 de ani. nu o sa gasesti un baiat serios, toti sunt prosti. Gasesti tu pe cineva big grin

| neutrino a răspuns:

Du-te la el si arata-i ca existi. Cu siguranta ca el va ramane tare uimit ca nu te-a vazut pana acum.

| xSkyler a răspuns:

Mai bine e sa astepti putin pana il cunosti mai bine, decat sa ii spui ceea ce simti imediat.
Poti merge la el si sa faceti cunostinta, sunt sigura ca nu mananca oameni laughing
Nu ai absolut nimic de pierdut.
Dupa puteti incerca sa vorbiti mai mult si vedeti cum va intelegeti happy
Sigur iti va da chiar el de inteles daca se va ajunge la mai mult decat la o relatie de prietenie intre voi.
Succes! happy

| Alle_Alexandra_1984 a răspuns (pentru JoshuaNNN):

Invatam la aceeasi scoala.