| Enaaa a întrebat:

sunt noua pe aici, am o intrebare... poate pare ciudat dar e asa:cunosc de la scoala un baiat prin intermediul unei prietene, el are 15 ani, e mai mare decat mine cu un an.Am inceput sa vorbim pe net, etc. Dar nu ma cunoaste in persoana.Intrebarea e : Cum pot sa ma prezint? sa ai spun ca sunt eu.Nu pot merge si sa ii spun: salut, sunt eu...ar parea un pic aiurea...Si inca ceva...am inceput sa il plac un pic, spune ca sunt simpatica, etc. dar simt ca nu pot sa-i vorbesc in fata...HELP!

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Stiu ca e mai dificil sa ii zici...si eu am patit-olaughing. Dar nu ai de ce sa iti fie fricaoh go on.Cand il intalnesti, ii spui "Hey! Ce faci? Stii.eu sunt..."Numele tau". fata aceea cu care vorbesti pe mess".Stai linistita ca nu te va mancalaughing.
Succes!big grin

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu e deloc aiurea. E direct, clar.

daniela
| daniela a răspuns:

De ce nu va aranjati o intalnire pe net

| Ruxyana a răspuns:

Intalniti-va undeva.happy
trage aer in piept si apunei...ca tu esti fata ceea cu care a vb pe messwinking...happy
ca va fi va fihee hee...tonguelasa timiditatea si spune-i direct si clarhee hee...de aici incolo va stii el ce sa faca... daca te place sau nu. o sa-ti dai tu seama prin comportamentul luitonguehappy:*:*
baftahappy