| Te besk a întrebat:

Please va rog! Cum pot pune Google ca pagina de pornire?

Răspuns Câştigător
| MonicutZZa a răspuns:

Trebuie sa scrie undeva, cand deschizi pagina Google "Alege Google ca pagina mea de pornire. Daca nu iti apare, intra in iGoogle, dupa ce ai deschis iGoogle, iti apare undeva intr-un colt "pagina de pornire clasica". Da click acolo si s-a rezolvat.
Succes!

6 răspunsuri:
| szergiu a răspuns:

Cand esti pe net dai sus pe bara aceea unde este favoritul si restul si dai la Tools-Options-main si acolo cauti home page si scrii Google.ro

| Te besk explică:

Da doar ca la mine nu mai scrie Google homegace

| Te besk explică:

Multumesc frumoas   MonicutZZakisskisskiss:-x:-x:*

| dyenutza01 a răspuns:

Cand intrii pe google, sub bara unde scrii ce vrei sa cauti sunt mai multe chestii, printre care alege google ca pagina de pornire. dai click si s-a rezolvat>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeti in start-settings-control panel apoi internet options. o sa apara niste ferestre mai sus. o veti alege pe cea cu numele,, general". Unde scrie home page introduceti aceasta adresa: http://www.google.ro/

| BiaJ a răspuns:

Usor:tools->internet options->apoi scrii http://google.ro