| Ramm009 a întrebat:

Pletosi draguti din pitesti... Ce parere aveti? tongue

Răspuns Câştigător
| VacutzaRoscata a răspuns:

Si mie imi plac si nu au fite in cap cum a zis nu stiu cine de aici, dimpotriva sunt mai poetici si mai romantici unii din ei dar nah parerile difera

Mihaidavidoglu195 nu mai exagera atat, care e problema ta?straight face nu trebuie sa ii comentezi tu gusturile

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Erau versurile : Nu importă cât de lung am părul, ci cât și cum gândesc!
La tine este tocmai invers!
Dovadă că nu prea gândești!
Ai putea să zici altfel : să fie mai fain decât dracu, dar să aibă ceva în capul ăla al lui!
Că dacă este pletos drăguț și are kk în cap, mai bine lipsă!

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

@BoBBy,ai fost chiar tare.laughingm-ai facut sa rad pe ziua de azilaughing

| BoBBy a răspuns:

Am eu un ciobanesc mioritic si cauta prietena, te oferi?

| ReeaAndreea a răspuns:

Doamne toate aveti ceva cu :"pletosii". sti ceva draga saby de obicei acesti "pletosi" sunt plini de fite si n.au nimic in cap. mai bine cauta unu normal si nu aici p TPU ca nu.i matrimonialewinking

| SuntDoarUnuMic a răspuns:

As avea unu dar e din constantahappyLa mareeeee

| Ramm009 explică:

Vacutza are dreptate...si da mihai cunosc cantecul, ideea este ca acsti "pletosi" chiar au ceva in cap, din cate am cunoscut pana acum happy...

| ShadowDeni a răspuns:

Cat de proasta poti sa fi ReeaAndreea pletosi nu sunt cu ''fite''cum spui tu.Sunt si ei oameni normali, nu sunt ciudati sau cu ''fite''cum ii descrii tu.