| richarddawkins a întrebat:

Poate e o intrebare vulgara, jignitoare, cine nu doreste sa nu raspunda

va masturbati des? si o data la cate zile? si cum va masturbati clasic sau diferit? va simnti vinovat/a dupa ce v-ati masturbat?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Pai destul de rar big grin
eu sunt unul dintre cei norocosi care locuieste cu prietena big grin
dar din cand in cand la luna/doua luni ma mai si masurbez.
nu ma simt vinovat pentru ca nu am de ce, asta este si unul dintre motive pentru care nu cred in d-zeu, nu imi place ideea ca cineva ma spioneaza cand ma masturbezwinking

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

rolling on the floor))))))))doamne fereste

| Jigsaw a răspuns:

Depinde cum am chef.De obicei odata pe zi.Nu, nu ma simt vinovat deloc.

| richarddawkins explică (pentru drhotzu):

Te inteleg

| FucktheSystem a răspuns:

Nu am pasiunea să mă masturbez, am curvă pentru așa ceva.

| FucktheSystem a răspuns (pentru richarddawkins):

Uite bine, leneveam pe aici. Tu cum o mai duci?