| BlackSnow666 a întrebat:

O intrebare pentru fete: voi de cate ori va masturbati pe saptamana?

4 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Eu o data.Cateodata o data la 2 saptamani. Multi zic ca e ceva ciudat sau mai stiu eu ce, dar ce doamne iarta`ma nu toti o facem? Nu mi se pare ceva rusinos. La mine cel putin e ceva de moment o curiozitate de care o sa ma plictisesc si eu si prietenul meu. ( am recurs la asta fata in fata ( adica sa o facem unu dupa altul si sa ne privim ) pentru ca eu nu ma simt inca in stare de un act sexual). Parerea mea.

| KissSummer a răspuns:

Niciodata happy nu ma tenteazawinking

| ZyReXe a răspuns:

Pai Eu Nu Sunt Fata but o stiu pe verisoaramea are vreo 15 ani si ea se masturbeaza de vreo 3 ori pe saptamana
Poate zici ca suntemi nebuni ca. cum imi zice ea de cate ori se masturbeaza dar suntem foarte apropiati
A si chiar este foarte sanatos sa de masturbezi
Deci daca vrei sa te...
Good Luck!

| alexutza222 a răspuns:

Sincer nu am un program fix tongue.