| anonim_4396 a întrebat:

Poate fi un om atat de zgarcit incat nici sotia sa nu si-o f. a? de zgarcit ce e?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Unul nu are de-a face cu altul. Tine de sentimente. Unde sexul nu functioneaza iese divort.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce mie zgarcenia asta imi suna a impotenta?

| elasexygagica a răspuns:

Poate omu e zgarcit cu banii, dar in pat ma indoiesc ca exista zgarcenie, cum sa fi zgarcit cand vine vorba de sexlove struck

| Klepto a răspuns:

Seamana cu povestioara asta:

Dupa o intalnire, el si ea se urca-n masina si pleaca, pe drum el isi scoate "pompierul" si "se elibereaza de stres" de fata cu ea.
Fiind surprinsa ea intreaba, "Ce faci acolo?", si el ii raspunde "Iti demonstrez ca n-am nevoie de tine, dar totusi te doresc".

Nu cred ca s-a nascut un Hagi Tudose a schimbului de fluide inca, dar ar putea fi vorba de sotia care nu arata ca si Madonna la 50 de ani.
Asta cu zgarcenia merge mana-n mana cu "Is obosit/a in seara asta draga, nu pot".