| SimonaBubu a întrebat:

Poate iubi un baiat de 25 de ani o fata de 17 ani?

Răspuns Câştigător
| ShamelessQboy a răspuns:

Chiar si doi băieți de 25 de ani pot iubi o fata de 17! Lol
Asa cum o fata de 17 poate iubi un băiat de 25 tot la fel si băiatul de 25 poate iubi o fata de 17,
Si de ce nu ar pute?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, ala inca are mintea la curvasarit

| Adry05 a răspuns:

Mda, e posibil dar sunt si sanse mari sa-si bata joc considerand-o naiba sau sa fie cam ratat intrucat nu-si poate gasi pe cineva mai apropiat de varsta.

| RAY a răspuns:

De ce nu? eu am 28 si iubesc o fata de 20, care e problema?

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineintelres ca DA. Nu ar fi nici primul si mod sigur nici unicul si nici ultimul. big grin

| mihai69 a răspuns:

Desigur.
Acum, dacă asta va dura și după dezvirginare... rămâne să aflăm în curând, nu?

| HazelEyes77 a răspuns:

Ce l ar impiedica sa n o faca? Nu mi se pare nimic in neregula cu asta.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Da. Dar relatiile cu o diferenta de varsta nu rezista de cele mai multe ori. Pentru ca un partener este mai matur si are alt stil de viata, iar celalalt e inca tanar si vrea sa exploreze. Am o vecina care a avut un iubit de 27 si ea avea 20, Barbatul ala voia sa se casatoreasca, si ea a rupt relatia fiindca dorea sa se bucure de viata, si pentru ca casatoria e o responsabilitate prea mare pentru ea. Difera de la persoana la persoana. Relatiile de genul pot si tine, dar daca ambi parteneri sunt maturi.

| MajinVegeta a răspuns:

Depinde ce intelegi prin a iubi, la 17 ani fata inca e minora.

| SimonaBubu explică:

Sexul e in floare..Pentru unii.

| Butin a răspuns:

Numa sa nu o f.tă ca dupa aia ii cam greu de iubit din spatele gratiilor indiferent daca fata a fost de acord

| Lichan1 a răspuns:

Câți ani ai tu?