| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa isi dea seama prietenul meu daca mai sunt virgina?

Am facut o mare prostie. Mi-am mintit prietenul ca nu mai sunt virgina si as vrea sa ne incepem viata sexuala. Prefer sa nu ii spun ca mai sunt virgina deoarece eu cred ca se va supara mult mai tare ca l-am mintit. nu stiu ce sa fac...

8 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Pai mai bine i-ai spune adevarul
de dat tot o sa-si dea seama.
asa macar lasa-l sa se bucure ca e primul sa se simta special. va sti el ce sa facawinking nu asta e problema

| danco a răspuns:

Vezi-ti de treaba. o s bucure chiar ca are el "cinstea sa fie primul". hihi

| cornel a răspuns:

Mare prostie ai facutstraight face

nu mai ai ce face acum.trebuie sa vorbesti cu el sa ii spui.

| Tigro a răspuns:

Bineinteles ca poate.
Adica.sigur isi va da seama. laughing
dar nu cred ca va reactiona cine stie cum.
thinking
probabil va fi mandru.

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Eu cred ca ar fi trebuit sa ii spui adevarul pentru ca un baiat pretuieste mult mai mult o fata care este virgina...orgoliul baietilorhappy

| ed23tm a răspuns:

Nu este bine sa minti trebuia sai spui adevarul de la inceput la prietenul tau.
acum cel mai bine ar fi sa nu-i spui ca l-ai mintit.

| Licurici_4986 a răspuns:

Daca vrei ca el sa nu isi dea seama ...baga-ti zeama de lamaie! si minune:e virgina fata rolling on the floor)poate nu dai fundita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce l-ai mintit? Nu gasesc motivul! Incearca sa-i spui cu subinteles... daca ai noroc la primul contact nu te va durea, in cazul in care ai himenul elastic, altfel... tu stii mai bine! Ai inceput gresit de la inceput.