| Mihaela2023 a întrebat:

Pot afla adresa cuiva dacă îi ştiu codul de pe cardul de credit? cei de la bancă mă pot ajuta să aflu? (, nu reuşesc sa dau de iubitul meu) trebuie sa aflu adresa lui ca sa il caut

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu. Nu te va ajuta nimeni, nimeni nu da informații degeaba, fără un motiv serios, mai ales banca.

| Catrice a răspuns:

Nu e cardul tău, aia e, suni un prieten.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu,nu o sa te ajute

| IamJoKeR a răspuns:

In întrebările anterioare reiese faptup ca îți cauti iubit? l-ai gasit asa repede peste noapte? care e secretul tau domnișoară?