| Vasilita a întrebat:

Pot fi insarcinata daca sunt virgina insa prietenul meu a ejaculat si a cazut in vaginul meu, dar m-am sters cu un servetel umed ...sunt foarte ingrijorata

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti sa ramai insarcinata daca v-ati jucat cu penisul la intrarea in vagin, mai ales daca tu erai in perioada fertila.
Cu servetelul umed te poti sterge pe labii, nu in vagin, iar daca jetul de sperma a intrat in vagin, nu poti sa faci nimic.
Cat priveste virginitatea la care te referi, te anunt ca nu mai esti virgina, odata ce te joci de-a sexul, a zburat virginitatea aia!
As vrea sa fii constineta ca, de esti insarcinata, cum explici mamei ca tu esti virgina dar gravida!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca exista posibilitatea de a ramane insarcinata chiar si in cazul in care esti virgina, deoarece aceasta stare de virginitate nu impiedica cu absolut nimic patrunderea spermatozoizilor din vagin in uter. Insa pentru a se putea naste/forma o sarcina si astfel sa ramii insarcinata, sexul in mod obligatoriu trebuia sa fi fost intretinut in PERIOADA FERTILA a ciclului tau menstrual. Daca sperma a ajuns in vagin in orice alta zi situata in afara perioadei fertile, formarea sarcinii devine IMPOSIBILA. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă erai în perioada fertilă, ai șanse foarte mari!
Himenul NU e mijloc de contracepție!

| kandaraki a răspuns:

Sunt sanse, mici dar sunt!

| andrey69 a răspuns:

Nu are cum sa ii cada in vaginul tau, poate pe...winking

| Adiq a răspuns:

Da

| Lola203 a răspuns:

Nu are cum sa cada in vaginul tau si nu se ramane asa usor insarcinata. Ce-ar fi sa nu te mai *** si sa pui mana pe carte ca vad ca nu stii prea multe nici despre propriul tau corp. Nu ai cum sa fii insarcinata

| 10msn a răspuns:

Se poate

| Florentina_Mariana_1996 a răspuns:

Da se poate sa ramai dar numai in cazul in care ai avut contact sexual in timpul menstruatie in rest daca ai avut relatii duoa terminarea ciclului menstrual e imposibil sa ramai dupa parerea mea ar trebui dmsa te duci totusi la un dr ginecolog pentru a scăpa de orce indoiala pentru ca femeile sunt diferite de la un ala alta

| Țupala_Cosmin_1998 a răspuns:

Da se poate sa ramai!

| rtwertgedgwetw a răspuns:

Da