| Maryyyaa a întrebat:

Pot rămâne însărcinată dacă fac sex în ziua fertila dar nu își da drumul în mine?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

S-au scumpit prezervativele sau ce? Esti dispusa sa risti sa ramai gravida sau sa iei cine stie ce boala, doar pentru ca iti vine ala cu vrajeala ieftina ca el nu poate cu prezervativ, dar se jura ca te protejeaza el? Pai ce, il doare gura sa zica? Tu ramai apoi cu burta la gura iar pe el il doare la bascheti.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate fiindca chiar si cei mai experimentati barabti la sex tot au risc sa scape 1 singuar picatura de sperma la interriro fiind foarte excitati si sarcina s-a produs.

Acelasi risc il ai si la partide consecutive de sex, chiar daca nu ejaculeaza deloc in tine, fiindca exista sperma pe teava care se scurge involuntar in vagin, in primele 10 secunde cand penisul este introdus.

De ce ai aceeapta sex fara prezervativ, stiind ca esti in ziua fertila?
De ce ai vrea sa risti atat de mult?
Crezi ca merita?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil.

| VoidEternal a răspuns:

In anumite circumstanțe, da. Nu e lipsită de riscuri o activitate de genul.

| CalinaXandra a răspuns:

Da. Exista un risc foarte mare. Deoarece lichidul care curge din penis înainte ca el sa își dea drumul conțin spermatozoizi