| maru_5127 a întrebat:

Poti ramane insarcinata cu degetul tau? jucandu-te pe clitoris? mentionez, sunt virgina.practic nu am bagat degetul in vagin, cum am mai spus doar pe clitoris. vreau raspunsuri concrete care stiti si fara glume...happy va rog frumos azi trebuia sa-mi vina ciclul, desi intarzie sa apara...happy

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bortoasa pisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti proasta., scuze, chiar iarta-ma dar...nu stiu cum poti gandi.asa cevalaughinglaughing sa ramai insarcinata cu un.laughinglaughinglaughinglaughinglaughing)laughing DEGETrolling on the floorlaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti ramane pentru ca degetul tau nu are sperma si nu are loc ejacularea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cei de varta tau au penisul cat gegetul mic de la picior... si de aia crezi ca poti ramane gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta facuta gramada hahalera care esti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai radeti ca unii dintre voi nu sunt mai destepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu sunt virgin nu am **** nici odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fati o laba

| Chrris a răspuns:

Da,ramai insarcinata si peste noua luni o nasti pe Degetica!rolling on the floor)))Doamne ce intrebari stupide!rolling on the floor))

| marilus a răspuns:

Nu,nu-ti a griji degetul nu produce spermatozoizi ceea ce le produce numai organul sexual al barbatului... funda?

| JustMe20 a răspuns:

rolling on the floor) lol... daca era asa toata lumea trebuia sa fielaughing sau aproape

| Ana2938383883 a răspuns:

Nu exista asa ceva