| 382882929dndndnn a întrebat:

Mi-a intarziat ciclul 4 zile (astazi sunt 4) si mentionez ca ma dor sanii(cum ma dureau si inainte sa imi vina cic de obicei) si ma inteapa si burta cateodata.
Nu am avut contact sexual. Dar si-a bagat degetul in vagin si cred ca avea si sperma desi el zice ca nu dar era a 6-a zi dupa ovulatie... s-ar putea sa fiu insarcinata? Sau doar imi intarzie din cauza ca ma stresez?
Ovulatia a avut loc pe 3, iar asta a fost pe 9, si menstra trebui sa imi vina pe 17.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca el a zis ca nu avea sperma pe deget si ati facut-o protejat inseamna ca nu sunt sanse sa te ingrijorezi, este doar o intarziere a menstruatiei.

| 382882929dndndnn explică (pentru MihaiNicu23):

Dar nu am facut sex. ci doar i-am facut lba, si apoi el si-a aranjat-o inapoi in pantaloni si dupa mi-a bagat degetul in vagin... nu am facut sex. si cred ca sunt inca virgina pentru ca nu a curs sange. nu cred ca a ajuns pana la himen

| 382882929dndndnn explică (pentru MihaiNicu23):

Si mie nu prea imi intarziau mai mult de 2-3 zile...

3 răspunsuri:
| 382882929dndndnn explică:

Dau funda la toti.