| YrYssSy a întrebat:

Am 16 ani. Acum o saptamana, cand faceam baie...cum sa va zic. mi-am bagat degetul in vagin. Si trebuia sa imi vina ciclul acum 2 zile si nimic...

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o dereglare. N-are legatura ca bagatul degetului in vagin, stai linistita.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stai linistita! - ciclul mai intarzie frecvent si pe fond de stress!

Doar daca intarzie prea mult, sa te duci la medic!

Si mare atentie la igiena, da?! adica daca cumva iti vine sa repeti figura, si nu esti la baie. sa te speli foarte bine pe maini!

| Hmmmm a răspuns:

Pai daca una a ramas insarcinata dupa ce a vizionat un film porno trebuia sa se gaseasca inca o inteligenta care sa ramana insarcinata cu degetul, lingura, ursuletul d plus sau periuta d dinti.
bravo! o sa nasti o omida cu vagin!laughing

| tyana a răspuns:

N-are legatura una cu alta!

| Narfundo a răspuns:

De ce ti-ai bagat degetulhee hee?

| simoSTAR a răspuns:

Hehe...stai linistita ca nu ai ramas gravida doar pentru ca ti-ai bagat degetul...asta in cazul in care ti-ai bagat doar degetul!

| lextim a răspuns:

1. n-ai 16 ani
2. n-ai creier
3. n-ai ramas insarcinata
4. n-ai de gand sa iesi de pe TPU?

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.
Stai calma, de la masturbare nu se intampla nimic. E normal sa-ti mai intarzie putin.

Stay chill! :*
Adda

Răspuns utilizator avertizat
| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Dooooamnee...

pai gravida nu ai cum sa ramai:-|

stai linistita :*

| ruginiz a răspuns:

Ai ramas insarcinata

| Abcfunny a răspuns:

Doamnee nu se vede ca ai 16 anilaughing

cu siguranta ai ramas gravida si copilul tau va arata ca un degetlaughing

| danky a răspuns:

Cand trebuie sa-ti vina ciclu iar mai bagati o data degetu si vezi reactia nu te lua dupa sfaturile altora ca nu are alegatura mai baga-l o data si daca se intampla la fel inseamna ca degetu e de vine e amuzant da nah merita incercat

| andreeada a răspuns:

Nu are nici-o legatura stai calma

| CreatzaBắ a răspuns:

Nu cred ca afecteaza chestia asta cu nimic... pur si simplu poate mai inatrzie ca se mai intampla...stai linistita.nu poti ramane insarcinata(daca te gandesti la astatongue)nu-ti fa grijiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*
Daca te gandesti ca ai ramane insarcinata, sa-ti dispara acest gandtongue
Menstruatia este normal sa iti intarzie cateva zile, stai linistita:*