| suflet ratacit a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca femeia nu se termina?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Sarcina nu are absolut nici o legatura cu orgasmul femeii.

| monyk a răspuns:

Buna, aici nu e vorba ca te termini tu, poti sa te termini de o mie de ori, sau sa nu te termini deloc, important e el sa nu se termine in tine, asta e problema. Daca el se termina si nu va protejati atunci sunt mari sanse ca femeia sa ramane insarcinata, deci in concluzie:nu conteaza ca te termini sau nu, important e el daca se termina.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oho, si inca cum! Cel putin jumatate din populatie asa a aparut!

| Malvina24 a răspuns:

Da! poti ramane gravida deoarece sarcina nu are legatura cu acea placere(excitaea din timpul unei nopti de dragoste)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da... e important sa se termine baiatul.winking

| rey a răspuns:

Normal si asa voi va,, terminati'' rar\:d/ chiar nu are importanta orgasmul fetei pentru sarcina daca i-a lasat spermatozoizi ai facut plinul, asteapta un an si faci din nou dar sunt sceptic la ideea ca mai vrei.

| elamit a răspuns:

Da, cu siguranta

| alexflor87 a răspuns:

Important e sa se termine el si ai "terminat-o" si tu dupa aia cu viata fara probleme

| katia a răspuns:

Categoric da ca poti ramane insarcinata! Daca esti in perioada ovulatiei iar el "te termina" ramai imediat insarcinata(teoretic)!

| anaya21 a răspuns:

Logic! Ce intrebare, in fond si la urma urmei nici nu conteaza daca femeia se termina sau nu, si in afara de asta multe femei nici nu cunosc ce ii ala orgasm si poate au 5 copii.