| anonim_4396 a întrebat:

Poți sa rămâi însărcinată cu doar un strop de lichid pre ejaculator? Adica eu știu ca chiar dacă ejacularea se produce ÎN vagin, tot nu supraviețuiesc toți spermatozoizii pana la ovul. Deci care ar fi șansele sa supraviețuiasca destul de mulți spermatozoizi dintr-o picătură de LICHID PRESEMINAL ca să fecundeze ovulul? În plus, în cazul despre care vorbesc eu, băiatul nu mai ejaculase de 2 săptămâni și acel strop de lichid preseminal nici măcar nu a fost introdus în vagin, ci pe clitoris.
Dau fundă
Suntem destul de panicați cu toții din cauza acestei povesti asa ca v-aș fi extrem de recunoscător pentru un răspuns la obiect, din care sa înțeleg care sunt posibilitățile (as prefera sa fie 0)

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Erau sanse daca ajungea in vagin dar in conditiile astea nu se intampla nimic.

3 răspunsuri:
| Julizz a răspuns:

Da și de îți zâmbește esti in pericol sa fii însărcinată

| Andrei0986272 a răspuns:

Tu esti prost? A spus că doar o picatura

| Dvelaisa a răspuns:

Deloc. Nu a ejaculat deloc.