| yubitha a întrebat:

Poti sa slabesti daca mananci cate putin din fiecare si nu mananci deloc dupa ora 6? daca da cate kg poti sa slabesti pe saptamana? pls ast rasp

3 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Pai incearca si vei vedea singura cu cit slabesti

| Alexandra_2116 a răspuns:

Eu am incercat si in medie cam 1-1, 5 kg...depinde si ce mananci si cat mananci!

| refugiuDD a răspuns:

Ideea e sa nu te ridici niciodata satula de la masa.chiar daca nu te-ai saturat. evita in primul rand dulciurile si sucurile, sunt cele mai pacatoase.si fa sport, una e cand slabesti si muschiul nu are o forma frumoasa si alta e atinci cand slabesti si faci si sport si tonifiezi muschiul.bafta