| mezeicristina33 a întrebat:

Pozitii de sex preferate si de ce? vreau parerile voastre.

si inca ceva neaparat trebuie sa folosesti prezervativul?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea se efectueaza intotdeauna cu prezervativul montat pe penis deoarece indeplineste un rol dublu si anume : 1. ) impiedica formarea unei posibile/probabile sarcini si 2.) Durerea care apare in timpul dezvirginarii se va reduce foarte mult, devenind ''acceptabila'' fiindca durerea resimtita de fata va fi de doar 1/3 sau chiar 1/4 fata de durerea care se produce atunci cand in vagin este introdus cu forta un penis fara a avea prezervativul montat pe el. Pozitia de sex adoptata in momentul dezvirginarii este cea a ''misionarului'', sau cea ''la umar cracii", dar pozitia adoptata depinde de preferintele fiecaruia in parte. big grin

| DonGiani a răspuns:

69 e cea mai tare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa folosesti neaparat prezervativul... doar atunci cand nu vrei copii

| alina2k18 a răspuns (pentru suntserios):

Deasemenea daca nu vrei HIV, Hepatita B+ C, chlamydia, candidoza, sifilis, gonoree, HPV si cu siguranta mai sunt o sumedenie laughing)

| JustStitch a răspuns (pentru alina2k18):

Scrie-mi!

| JustStitch a răspuns:

Caprita si 69

| Hammurabi a răspuns:

... eu am făcut niște desene da' nu știu cum să le postez. laughing

| mihai69 a răspuns:

69. Evident, fără prezervativ.

| Bogdann1107 a răspuns:

Nu inteleg cum te poti dezvirgina in pozitia 69?
Bai astia de aveti milioane de femei trecute prin pat ziceti-mi si mie cum ati dezvirginat voi in pozitia 69? Ma amuzati laughing))
Degetele?

| Pedocandy69 a răspuns:

Pozitia penarul. Bagi in el si scoti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place capra si eu deasupra.Acum depinde ce marime ai tu si ce pozitie te avantajeaza ca sa intre toata.Si da cu prezervativ ca sa nu iei tot felul de boli si sa nu faci copii.Eu am luat hpv si nu iti doresc.