| anonim_4396 a întrebat:

Pozitii sexuale preferate? hai cat mai multe si pe cea mai nebuneasca vreau sa o incerc

19 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ma, eu ti-as spune da is virgin si nu prea le am cu astea. In schimb, stiu toate episoadele din phineas si ferb. smug

| CuieMoco a răspuns (pentru LoveSleep):

Raspunsuri mai normale de atat nu poti sa dai? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns:

Roaba. un fel de capra doar ca fata sta cu capu in jos si tu o tii de picioare cand o prelucrezi.

| Hakuouki a răspuns:

Pe marginea blocului, sau pe uscator, merge si pe balcon, fata cu un picior pe afara.

| NoName0x0 a răspuns:

Incearca 69! :-> laughing)))))))

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns (pentru gaboruGG):

Pai fa alt fel de 69 sa nu te mai plictisesti. Adica o ti pe fata in bratele tale, insa invers decat in modul normal. Ai grija insa sa nu oscapi fiindca va avea cateva cucuie serioase! laughing)))) rolling on the floor))

| Vanqu1sh a răspuns:

Cea mai nebuneasa? ELICOPTERUL! gugal it laughing, pe scaun iar fata isi face treaba cu spatele la tine! sau daca vrei ceva calumea incearca vara pe asfalt cand sunt 50 de grade afara, o sa va stea bine cu smoala pe cur la amandoi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| gamze a răspuns:

In cada, pe masina laughing leag-o cu banda adeziva daca sunteti mai salbatici rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinaAdela a răspuns:

Capra rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru CatalinaAdela):

Ah,da,ca tot se merge cu capra din casa in casalaughing

| anonim_4396 explică (pentru CatalinaAdela):

Oh,da.Intrebarea mea preferata. Uite o reteta:
Balansoarul fericit. Faci din iubita un balansoar legand-o cu doua funii de subsuori si de o creanga mai inalta astfel incat balansul sa fie mai mare.Asa,acuma balansoarul deja facut, iti faci vant si o impingi deprate cu forta maxima.pana vine iubita inapoi, dai pantalonii jos si o astepti in pozitie fixa cu fixul indreptat dupa multe calcule matematice in directia de unde vine iubita in balans. poti repeta figura de mai multe ori pana te saturi.

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinaAdela a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru CatalinaAdela):

laughing