| mentholinks a întrebat:

Preferati femeia goala sau imbracata?

19 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Imbracata

| RAY a răspuns:

Goala,asta e singura ei valoare cum spunea FREUD

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai Kinder Bueno il vrei in ambalaj, si il dai tu jos cand vrei.

| Emilian65 a răspuns:

Femeia goala.

| Sofer a răspuns:

Goala în casa și îmbrăcată afara sa nu vadă alți.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nevasta goala, amanta imbracata sumar, iubitul in camasa si pantaloni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goala, cu catuse si legata de pat

| Paul754880338 a răspuns:

Daca ar fi doar asa cum prezinti tu in textul intrebarii si femeia ar fi mai degraba un aparat electrocasnic care raspunde la o preferinta ( imbracata sau dezbracata ), la o apasare de buton al unei telecomenzi atunci, te intreb eu, daca barbatul ar fi doar o mana ce tine o astfel telecomanda... ce relevanta ar mai avea raspunsul. Mi-ar place sa cred ca aceasta intrebare a fost doar o lipsa de inspiratie si ca nu gandesti ca cei doi, femeia si barbatul se reduc doar la atat.

| Michaeel a răspuns:

Imbracata. Si când întrețin relatii intime nu îmi place ca eu și partenera sa fim dezbrăcați în totalitate.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Îmbrăcată happy o dezbrac eu.

| mentholinks explică (pentru AndreeaDeea221998):

Te ajut si eu.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru mentholinks):

Tu ii dai ciorapii jos dacă vrei sa ma ajuți laughing (glumesc). Chiar prefer îmbrăcată. Prefer să o dezbrac eu. Nu îmi place sa am totul pe tavă. Ar fi plictisitor. tongue

| mentholinks explică (pentru AndreeaDeea221998):

Si tie cum iti place mai mult, imbracata sau dezbracata?

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru mentholinks):

Tot îmbrăcată laughing. Ca sa mănânci trebuie mai întâi sa gătești. Cam asa și aici laughing.

| tup3u a răspuns:

Undeva între

| Kajun a răspuns:

Depinde de situație.

| StefanAdam a răspuns:

Goala

| Moisa_Gabi_2000 a răspuns:

Eu o prefer la munca facand bani!