| anonim_4396 a întrebat:

Maine imi fac ziua de nastere si vine la mine o prietena(cea mai buna prietena)...cu toate ca am mai invitata in ca o prietena, dar nu vine. Ce am putea face? Ceva idei interesante?

5 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Ori amani pentru inca o zi petrecerea, ori fugi dupa cea care nu poate sa vina tocmai ca sa o verifici. Poate minte. big grin

| andreea2011 a răspuns (pentru Liviucu):

Ca sa stii si tu...pleaca la munte cu parintii ei...ca maicamea si maicasa sunt prietene si au vb la tel.si chiar nu pot amana, am facut si, imi vin si rude,.am comandat tortul asa ca.doar cum m-as putea distra eu cu prietena mea

| Liviucu a răspuns (pentru andreea2011):

Dar in 3 cum va puteati distra ma intreb?

| andreea2011 a răspuns (pentru Liviucu):

Nu ti se pare ca esti cam nesimtit? eu am pus o intrebare...mai bine nu-mi raspundeai daca spui chestii idioate

| Liviucu a răspuns (pentru andreea2011):

Nesimtit este cel care incepe cu ofensele. In situatia actuala acea persoana esti tu. Cu siguranta prezenta prietenei tale ar fi contat din multe puncte de vedere insa, vroiam doar sa-ti dau de inteles ca... planurile nu se schimba daca o persoana nu poate fi prezenta. Ce ati fi facut in 3, puteati si in 2. Dar, stii vorba aia: "taranii e pe camp". Data viitoare asigura-te ca persoana jignita de tine are intentii NEserioase precum dumneata ai crede. Pana una alta esti degeaba pe TPU. Succes!