| jj7700 a întrebat:

Prietena mea se supara uneori ca nu reuseste sa ma termine prin stimulare manuala (handjob). Am incercat sa ii explic si sa ii arat de multe ori ce imi place, dar pare sa fie mai neindemanatica si face uneori chestii care imi provoaca disconfort ce imi intarzie orgasmul pana obosim amandoi si ramanem usor frustrati. Eu ca nu am reusit sa ejaculez si ea ca i se pare ca nu e suficient de buna in pat sau ca nu o plac suficient etc. Mentionez ca sexul normal este foarte in regula, in general termin in ea si suntem amandoi fericiti dupa. Ea e foarte satisfacuta de stimulare vaginala (prefera penetrare peste stimulare clitoridiana, mai ales in forta si eu nu am probleme sa tin ritmul). Doar ca uneori vrea sa se opreasca din penetrare ca oboseste inainte ca eu sa fi ejaculat, dar nu vrea sa ma lase "neterminat", asa ca trece la a ma stimula manual spre orgasm. Facem si oral dar e exclus sa finalizez din oral ca nu ii place deloc sperma in gura - nu vreau sa o fortez si faptul ca stiu ca i-as provoca un disconfort imi taie si mie cheful de oral. Asa ca manual ramane, desi si acolo sunt unele probleme.

De exemplu, nu stiu cum face, dar uneori pare sa ma stranga de pielea aia de pe corpul penisului si sa traga de ea in sus cumva spre cap/peste cap, doar ca la mine pielea aia e destul de imobila cand sunt in erecrie si nu face decat sa imi provoace disconfort si sa imi traga cumva testiculele in sus cu ea. I-am zis sa stranga mai putin si sa isi miste mana liber peste cap, dar dupa face miscarea asta prea repede cum ma apropii de final si glandul devine asa sensibil ca imi devine foarte greu sa imi dau drumul, desi ajung foarte aproape de orgasm. I-am explicat cum sa se concentreze mai bine pe gland cu miscari mai variate si mai putin grabite si uneori ii iese la fix si termin in 5 min, pe cand alte ori dureaza 15 min fara success si ne oprim amandoi obositi si frustrati.

Aveti idee cum sa ii explic mai bine ce sa faca? Acum nu vreau sa ajung sa ii tin mana eu si efectiv sa ma masturbez singur dar cu mana ei, plus ca mi se pare ca sunt tehnici usor diferite intre masturbare si handjob, mai ales ca si perspectiva e diferita. Fetelor, aveti ceva experienta si sfaturi de ce sa faca mai bine la handjob sau alternativ alte moduri prin care sa ma aduca la orgasm, pe langa vaginal si oral?

Altfel, credeti ca se poate sa fie ceva gresit cu mine? In general nu ejaculez asa usor ceea ce un plus in majoritatea situatiilor mai ales cand ea prefera penetrare mai in forta, dar am vorbit cu amici care tot asa rezista ok la sex, dar la handjob prietenele lor ii termina in 2-3 min maxim fara probleme. I-am intrebat de tehnici si inteleg ca pe ei ii rezolva usor miscarea sus-jos a pieii peste cap, dar la mine chestia asta nu prea functioneaza, anatomic vorbind. Nu oi fi singurul care o are asa totusi...

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Oral ce are? o scoti inainte si gata
dai bice