| DianaS_1219 a întrebat:

Prietenii mele ii place de un baiat dar baiatului cela ii place de mine... mie tot imi place putin de el dar nu vreau sa o fac pe prietena mea sa sufere... ce sa fac ca ei el sa o placa pe ea dar nu de mine ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Bloodlines a răspuns:

Din pacate, nu putem controla sentimentele cuiva. Nu-l poti face pe acel baiat s-o placa pe prietena ta. Daca lui ii place de tine, asta e! sad
E frumos din partea ta ca nu vrei sa-ti faci prietena sa sufere, dar nu prea stiu ce sfaturi sa-ti dau! sad

| Georgiana_7437 a răspuns:

Tu esti prietena celei de susrolling on the floor daca ea il place lasa-il