| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Prietenul meu a aruncat cu vaza cu flori in mine, m-am suparat si l-am parasit, acum doua zile a venit in fata usii mele cu o trupa de mariachi, o cutie de bomboane de ciocolata o rochie, sampanie si un buchet urias de trandafir ca sa il iert. Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poate a vrut sa iti dea florile de atunci.Dar s-au nimerit sa fie in vaza.Cred ca va trebui sa te mai gandesti.Va repeta gestul.P.S. Unde a gasit acea trupa de mariachi? Am si eu nevoie pentru un botez.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru darrio2007):

Le-o platit avionu din Mexic pana aici. E putred de bogat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Daca aducea o trupa de manelisti cred ca avea mai mare succes.Nu stiu daca l-ar fi costat mai putin.

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O poveste siropoasă!
Ce se face Julieta?
Pa, pa.

| cristi202 a răspuns:

Tu trebuie sa stii ce ai de facut. Daca a aruncat o data, probabil o va mai face si alta data. Daca poti suporta, stiind ca mai apoi vine cu ce a venit acum, mergi inainte! Insa in timp vei vedea ca va veni cu tot mai putin, iar mai tirziu i se va parea ceva normal ca atunci cind il superi sa arunce cu ceva dupa tine.

| mona a răspuns:

Urat din partea lui ca a aruncat cu vaza in tine dar a facut un gest frumos de impacare, mai acorda-i o sansa[dar ai grija ca s-ar putea repeta istoria ]

| Leocerba a răspuns:

Pui clei pe fiecare vaza, cand da s-o arunce, sa-i ramana mana acolo. Apoi accepti sa devii vaduva unui om bogat, mai intrebi?!

| venusdoom a răspuns:

laughing,daca vrei sa fii o sclava imbracata cu haine de firma...da i a 2 a sansa, DAR, daca tii catusi de putin la demnitatea si viata ta, nu o sa i mai dai nici un semn de viata. Un barbat care a lovit o data o fata, sa fi sigura ca o va face si a 2 si a 3 si a 500 a oara. Poate a 2 a oara o sa te omoare pe loc. Depinde ce vrei in viata, lux sau pe cineva care te iubeste cu adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umm depinde de tine. Nu trebuie sa te iei dupa noi. Dar, parerea mea este ca nu a fost deloc frumos ce a facut, si de obicei barbatii care lovesc o data, o vor mai face inca o data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta cat mai ai inca timp. Daca nu, iarta-l, dar peste putin timp, tu veri fi in locul vazei. Daca nu ma crezi, incearca.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai ratezi ocazia sa-i dai cu vaza in cap cand intra/iese din scara.

| December a răspuns:

Interesant. cu vaza de obicei arunca fata laughing.

| Auslesse a răspuns (pentru December):

Tu chiar crezi ce zice? eu n-as prea crede!laughing

| December a răspuns (pentru Auslesse):

Pai pare o " povestioara" intr-adevar, dar chiar si intr-o poveste, tot fata arunca cu vaza big grin

| Auslesse a răspuns (pentru December):

Asa e!happy

| Gabryel123 a răspuns:

Astazi vaza, iar maine scaunul si poimaine la fel, nu te merita, asa ceva nu faci unei fete sau sa o lovesti, asta e parerea meawinking si alegerea ta

| mamasitakiss a răspuns:

Este urat ceea ce a facut si ar trebui sa te gandesti ca daca a facut-o o data o va face iar si iar numai pentru ca stie ca il vei ierta.este decizia numai a ta dar ar ttrebui sa te gandesti bine inainte de a-l ierta.nu se termina pamantul la el. poate nu este pentru tine.mult noroc

| Andradalaura a răspuns:

Cred ca el vrea sa te cumpere si pe tine cu banii lui ..sa arunci cu vaza in cineva nu mi se pare normal ..maine poimaine iti da o palma si vine si cu 3 masini cadou, dupa iti da si doua picioare si o sa-ti aduca iar cadouri ..nu a facut un gest deloc frumos sau normal ..are probleme cu nervii. daca il ierti chestia asta se va repeta mereu.a facut o data, o va face si a doua oara. poti sa il ierti, dar nu uiti ..nu te lasa cumparata de banii lui ..decizia e la tine ..succes

| sirisacm a răspuns:

Pfai, cat timp de gandire ti-a dat? Sa stiu daca mai am timp sa elaborez un raspuns care sa te ajute intr'adevar.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru sirisacm):

Nu mi-o dat un anumit timp de gandire.

| SteeRYoSs a răspuns:

Eu as spune sal ierti ca poate era nervos si nu stia ce face.Iar dupa ce s-a calmat si dat seama ce a facut.

| GYM01 a răspuns:

Cred ca merita iertat...banii sunt ceva simbolic, dar totusi pare ca sa straduit cit de mult a putut.

| MojitoXD a răspuns:

Orice om merita a 2 sansa. Succes!

| Gutierez_Veronica_1996 a răspuns:

Decizia iti apartine tie.dar posibil ca el regreta?

| blackdrug a răspuns:

Am si eu o curiozitate..vaza s-a spart?laughingsi daca da..in capu' cui?happy