| eubahhh a întrebat:

Prietenul meu a vizitat-o azi pe fosta lui prietena pe hi5.crying

sunt cu el de 3 ani. el a stat cu ea o luna si mi-a zis ca a tinut la ea dar nu a iubit-o.

Crede-ti ca ii mai place de ea? ar trebui sa il intreb de ce o viziteaza?crying

fundita kiss

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu zic sa nu te intristezi pentru.atat.Sincer,si eu am mai intrat pe hi5-ul fostului meu prieten asa de curiozitate sa vad ce poze noi mai are, dar m-am uitat ca si cum m-as fi uitat la un baiat oarecare, daca l-am vizualizat hi5-ul nu inseamna ca mai tin la el sau il plac. Poate a intrat si el doar asa, nu e cazul sa te superi pentru.atat,mai bine uita faza asta, daca vezi niste poze nu e o crima, nu ca ar fi neaparat interesat de ea.Gandeste-te ca e cu tine de atata timp, sigur nu ii pasa de ea, ca daca era sa tina la ea, nu era cu tine, poate era cu ea, in fine.Ideea e ca poate esti geloasa sau nu ai incredere in el, dar nici in tine, daca tu crezi ca el ar fi interesat de ea, eu zic ca gresesti. El e cu tine, nu ea, iubirea nu consta in vizualizarea unui hi5, tu daca te-ai uita la hi5-ul unui fost prieten, inseamna ca tii la el?

| RXN a răspuns:

Faptul ca ii viziteaza profilul, nu inseamna ca te inseala. Poate doar era curios.Sunteti de 3 ani impreuna, nu cred ca mai tanjeste el dupa o relatie de o luna.Inceteaza sa mai fii geloasa si paranoica.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca s-a dat seama ca nu eti u persoana pe care o iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te superi ca s-a uitat si el la hi5-ul eu. a vrut doar sa o mai vada atata tot. Dar sincer iti spun ca sata nu ar fi un subiect de suparare ca doar s-a uitat. Una erea daca sa ducea la el sau hdak il prindeai cu el la un restaurant ect... Stai si ganeste ca este 3 intre voii Nu asi crede ca el ink tine la fosta lui iubita care a, avut o relatie de o luna. Nu te mai supara in zadar...