| 222 a întrebat:

Prietenul meu a vrut sa avem un conctact sexual dar nu stiu daca mai sunt virgina sau nu, pentru ca nu m-a durut deloc si nu am sangerat, nu stiu daca si-a dat drumul in mine. Nu a folosit prezervativ.

4 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Si ce vrei? Sa ti aducem noi aminte ce ati facut? Felicitari, fa un test de sarcina.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Pana la urma, tu-ti mai aduci aminte ceva din ceea ce s-a intamplat... in prezenta ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu-ti aduci aminte? sau erai dupa o petrecere? pai nu stiu poate ne vedem si verificam. ce zici? apropo tu ce iti aduci aminte de atunci

| maryia_5948 a răspuns:

Woow! Mie mi se pare o foarte mare prostie sa faci sex fara sa te protejezi! El de ce e asa pasiv si nepasator? Nu avea bani sa ia macar un prezervativ ieftin? Daca te lasa gravida ce te faci? Isi ia talpasita si pleaca lsandu-te cu un copil?
Sa nu mai accepti sa faci fara prezervativ niciodata! Acum nu stiu ce sa zic... poate ca nu a ejaculat in tine(sa speram)! Doar nu e prost...