| vampiressa a întrebat:

Prietenul meu imi spune sa lupt sa il fac sa aiba incredere in mine.pentru ca eu l-am mintit de cateva ori.si acum nu mai are incredere in mine. spuneti-mi si mie ce pot face in legatura cu asta. Fundabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

In primul rand nul mai minti ca asa n-are cum sa mai afle Poti sa ii dai parola de la id taw sa vada ca nu te dai l nimeni.si ce faci demostreaza ca e adevarat nu spune doar vorbe demostreaza prin fapte

| CandyES a răspuns:

Pai nu stiu cat de grave sunt minciunile care i leai spus depinde si de gradul lor thinking Si daca il iubesti are dreptate va trebui sa lupti pentru el asa se castiga increderea unei persoanewinking. Sa ii dovedesti ca el inseamna foarte mult pentru tine, ca fara el nai putea trai happy asa si-ar castigao sigur happy.

| 4l3x a răspuns:

Pai sa lupti si sa ii demonstrezi ca meriti sa aiba incredere in tine si ca nu esti asa cum si-a imaginat atunci cand l-ai mintit... fundita? plsss

| jora92 a răspuns:

A new boyfriend, nu serios nu e ceva ce poti face numai in timp.

| allyna_2726 a răspuns:

Pai cu ori ce ocazi demonstreaza-i ca esti fidela si dedica-te intru totul in ceea ce faci cu el si pentru el. Eu cred ca daca continui tot asa la un moment dat v-a realiza ca u chiar te-ai schimbat si ti la el p bune. Sper ca te-am ajutat.

| Biscuiteee a răspuns:

Nu-l mai mintii si fa'l din'nou sa aiba incredere in tine(demonstreaza'i)

| Biscuiteee a răspuns:

Nu-l mai mintii si fa'l din'nou sa aiba incredere in tine(demonstreaza'i)

| bibi_8348 a răspuns:

Pai pentru inceput ar trebuie cat timp esti cu el sa nu il mai minti(regula de baza) iar apoi sa il intrebi ce il supara ce ar trebui sa faci ca sa ii mai creasca increderea in tine.BAFTA!

| ale_9802 a răspuns:

Pai in primul rand dovedestei cat de mult il iubesti si cat de rau iti pare ca l-ai mintit. incearca sa nu il mai minti oricat de mic ar fi detaliul spune-i-l daca chiar il iubesti.iar restul o sa vina de la el pentru ca daca te ubeste o sa uite si totul va fi ca la inceput:X