| BlooyGirl a întrebat:

Prietenul meu ma invitat sa dorm la el in weekend. Parinti lui sunt plecati, iar fratele lui mai mare se duce in club. El mi-a spus ca doar o sa face make out si o sa vedem un film si ca ma intelege ca nu sunt pregatia pentru prima partida de dragoste. A spus ca o sa fie ok si ca va fi amuzat. Problema e ca ultima oara cand m-am dus la el acasa am facut un make out cam salbatic si tricoul lui a zburat de pe el si eu iesit la iveala patratele de care eu sunt topita, iar bluza mea a fost rupta in doua iesins la iveala sutienul meu. Atunci nu m-a deranjat nimic pentru ca stiam ca suntem singuri acasa si ca pot avea incredere in el.Atunci tot mi-a spus pentru prima ora ca ma iubeste.
Nu stiu ce sa zic. Oare sa ma duc?
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| MuñequitaLoka a răspuns:

Daca te iubeste va avea rabdare pana vei fi tu pregatita. eu zic sa mergi. tu trebuie sa faceti dragoste. puteti petrece un timp minunat impreuna, eu zic sa mergi. daca vezi ca sare calul spune-i ca nu esti pregatita si se va calma happy

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu nu m-as duce.
Sa nu vii dupa weekend cu intrebari despre perioada fertila si daca ramai insarcinata cand te dezvirgineaza...

| ignore a răspuns:

Eu cred ca o sa faceti ceva. zice asa ca sa nu te sperie dar daca nu esti pregatita nu te dukewinking.

| elasexygagica a răspuns:

Du-te fatolove strucklove struck ce superlove strucklove struck doar nu vei fi fraiera sa ratezi asa o noapte sexy si neboonalove struck

| RyugaHideki a răspuns:

Hmm.o poveste cam ireala. putin falsa sau cel putin exagerata in majoritate. Dar sa zicem ca e true: Decizia iti apartine. daca 99.9% iti spun sa nu te duci ca nu stiu ce se va intampla, daca tu iti doresti asta pe moment.te vei duce. Nu conteaza daca vrei sau nu vrei acum. Vei decide in weekend, cu cateva minute inainte de a pleca la el. Nu planifica nimica sau vei strica totul.

| Zuzu6235 a răspuns:

Avand in vedere ca veti fi singuri, eu zic sa nu ratezi ocazia. doar asa puteti sa va simtiti in apele voastre. nu veti fi deranjati de nimeni si poate va fi ceva mai mult. odata si odata tot va veni timpul, asa ca daca ti la el nu refuza invitatia. se va simti ranit in caz contrar.

Janina
| Janina a răspuns:

laughing hai ca esti amuzanta laughing)
vrei sa iti dam noi voie sau ce?

| crucialmelody a răspuns:

Invata sa scrii si sa vorbesti corect. Asta e primul lucru. Apoi, daca tu ai incredere in el, spui ca te iubeste, il iubesti si tu, il cunosti bine, du-te. O singura problema: ok, parintii lui pleaca, dar ai tai? Ce le spui? Ca mergi in weekend la iubit ca sa ai prima partida?laughing

| convert a răspuns:

Daca ai incredere in el du-te. Oricum daca nu o sa vrei sa faci nimic o sa inteleaga.Si prietenul meu a ramas de nenumarate ori la mine peste noapte, chiar daca avem doar 2 luni impreuna.Si eu la el la fel.Si nu s`a intamplat nimic.Si eu inca sunt virgina.A incercat o data si am discutat cu el si a inteles. Daca prietenul tau e baiat bun o sa te astepte, daca nu o sa mai vrea sa stea pe motivul ca "e baiat si nu mai rezista","il doare", iti baga replici gen "daca ma iubesti demonstreaza`mi" sau "fac orice doar sa te am" poti sa-i dai papucii.Iti spun din proprie experienta ca unii baieti pot minti pe fata fara niciun fel de apasare.Totul sta in comportamentul lui fata de tine.Asa ca.fa ce iti spune inima dar ai grija.:*

| Abbyka23 a răspuns:

Pai. daca nu esti pregatita, nu te duce.winking. daca vrei asta cu adevarat, ai cale libera laughing))

| ramona90 a răspuns:

Pai daca te iubeste, sigur te va intelege...dar daca te-a invitata la el acasa happysigur urmareste ceva mai ales ca o sa fiti singuri aksahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi e clar ca se va int ceva daca vei merge, dar vezi ai grija, nu stiu eu de cat timp umblati insa vezi sa nu zica la vrajeala doar ca sa te apuce tongue Iar daca nu e asa si il iubesti si tu eu zic ca nu ai dc sa nu mergi. Oricum la urma urmei nu o sa faceti nimica daca tu nu esti pregatita iar daca e adv ca te iubeste te asteapta :d