| ingerasha ^^___^^ a întrebat:

Are ceva daca dorm cu sutienul pus?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu e recomandat. Nu vei dormi bine, te va incomoda.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Dormi aiurea.incomod:-p.paa

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De ce s-ar chinui un om in halul asta? Din partea mea...

| Marii a răspuns:

Da. Dati-l jos cum te culci. E si incomod, de ce naiba sa dormi cu el? Seara trebuie sa fii imbracata in ceva lejer, nu cred ca se uita nimeni la sanii tai in timp ce dormi. happy

| alecs871 a răspuns:

Nu are nimica daca dormi cu el pus, in dulap.

| LORY a răspuns:

Nu cred, dar te va incomoda straight face

| octavianpas a răspuns:

Te chinui in primul rand si ti se lasa sanii.

| poechce a răspuns:

În primul rând, sutienul nu lasă sânii.
Atunci când dormi, dăţi-l jos.
Acest sutien este purtat de obicei pentru aspectul exterior... şi nu este recomandat să dormi cu el pe tine fiindcă te incomodează, tare. Ţi-o spun din propria experienţă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se doarme cu sutienul. Sanii trebuie sa fie liberi macar i timpul somnului. Dupa ce faci dusul de seara iti pui iar sutienul si te culci? Nu este bine.

| DiaVp a răspuns:

Depinde de sutien. Daca sutienul este Aire Bra, dormi linistita, daca nu, atunci nu-ti recomand.Am patit-o, crede-ma!

| carmensytah a răspuns:

Nu e sanatos pentru. sanii tai, asta am aflat eu pe pielea mea cand eram adolscenta, daca toata ziua porti sutien, macar noaptea stai fara el, chiar daca dormi cu el nu inseamna ca-ti vor creste mai mari sau ca vor fii mai tari, sper ca am putut sa te ajut, noapte buna.