| anonim_4396 a întrebat:

Prima data cand o faci curge sange?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam 80% dintre femei sangereaza la primul contact sexual.

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde, daca ai himenul elastic poate sa nu sangerezi, iar daca este normal iti va curge cu siguranta.

auran
| auran a răspuns:

Are dreptate mlm

| marria a răspuns:

Are dreptate auran

| claudya a răspuns:

Incearca si vei vedea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna seara daca ia curs putin sange dupa ce ne-am jucat putin cu penetrare si o mana acolo. ce sa credem. ea zice ca e dezverginata ca ia curs putin sange. dar penetrarea nu afost pana la capat pentru ca o doare.astept un raspuns multumesc...

| jara a răspuns:

Da e si normal doar ca nu te speriea ca nu kurge mult, asa putsintel si deja depinde daca vei avea singerare si dupa a doua oara sa stii cai normal caci si dupa a treia tot a posibil